Nahoru a ještě výš!

Některé kutily a samozřejmě i firmy, určitě zajímá, jaké parametry mají http://www.nc.cz/3d-tiskarny-3d-tiskarny_c1445310.html naše 3D tiskárny UP! Plus 2. Tak se pojďme podívat, jak se s ní situace má!

Tiskárna má ovládací systémy pro Windows a Mac, což je skvělé, protože velká řádka z nás už nepoužívá Windows. Tloušťku vrstvy, kterou tiskne má tato 0,15mm a trysku 0,4 mm. Prostor pro tisk je 140 mm na 140 mm na 135 mm. Tiskárna se vyznačuje automatickou kalibrací vzdálenosti trysky a automatických vyrovnáním tiskové platformy.

Tato verze je novou vylepšenou verzí UP! Plus předchozí generace, kde jsme použili všechny naše zkušenosti a právě vyrobili doposud naši nejlepší osobní verzi. Samozřejmě je i nejlepší na trhu. To není potřeba zapírat.

Bez problémů se vejde na každý pracovní stůl, protože je rozměrově poměrně malá a snadno přenosná. Má také tichý chod, díky osám vedených po lineárních kolejnicích. Tím pádem jsme dosáhli přesnějšího pohybu, nižší hlučnost a prakticky nulovou potřebu promazávání.